Drzwi wewnętrzne przesuwne

Szukasz ciekawej i funkcjonalnej alternatywy dla tradycyjnie otwieranych drzwi? Wybierz drzwi przesuwne, które są coraz częstszym rozwiązaniem w aranżacji wnętrz. Oddzielą salon od kuchni, sypialnię od łazienki, podzielą wnętrza na strefy bez jednoczesnego ograniczania przestrzeni. Nowoczesne, eleganckie i niezwykle praktyczne drzwi tego typu doskonale sprawdzą się w ciasnych pomieszczeniach, zapewniając prywatność i dając swobodę maksymalnego wykorzystania dostępnej powierzchni.

Budowa układu:

Dostępne w naszej ofercie:

Chcesz uzyskać indywidualną wycenę lub masz jakieś pytania?

Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą!

POPROŚ O BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Jak montowane są drzwi przesuwne?

Drzwi wewnętrzne przesuwne można zainstalować na dwa sposoby: w systemie naściennym lub w kieszeni ściany. Pierwsza opcja, czyli system naścienny polega na zamontowaniu na ścianie prowadnic, po których przemieszczają się skrzydła drzwi. Prowadnice zostają zasłonięte maskownicami, dzięki czemu cała konstrukcja wygląda bardzo estetycznie i nie zaburza ogólnej aranżacji wnętrza.

Drugi wariant to drzwi przesuwne chowane w ścianie, w których, jak sama nazwa wskazuje, wykorzystywana jest wewnętrzna przestrzeń ściany, aby wsunąć w nią skrzydła drzwi i tym samym sprawić, że będą niemal niewidoczne. Wybierając system ten system, zewnętrzna powierzchnia ściany staje się wolna, więc możesz ją swobodnie zagospodarować.

System drzwi przesuwnych można zastosować praktycznie do każdego modelu i rodzaju skrzydła. Dostępne w różnych wariantach kolorystycznych można dostosować do indywidualnych upodobań i potrzeb.

Nowoczesne drzwi przesuwne — w jakich wnętrzach się sprawdzą?

Podstawową zaletą zastosowania drzwi przesuwnych jest oszczędność miejsca, więc sprawdzą się szczególnie we wnętrzach, gdzie zagospodarowanie przestrzeni może być problematyczne. Bardzo często montowane są w mieszkaniach o małej powierzchnia, gdzie każdy centymetr przestrzeni musi być mądrze wykorzystany i gdzie niemożliwe jest zamontowanie drzwi tradycyjnych, które utrudniałyby swobodne przemieszczanie. Drzwi przesuwne to nie tylko walory praktyczne, ale również wizualne. Eleganckie wzornictwo, oryginalna i dyskretna konstrukcja sprawiają, że doskonale prezentują się również w dużych rezydencjach oraz gabinetach, aby podkreślić ich reprezentacyjny charakter.

Czym wyróżniają się nasze drzwi wewnętrzne przesuwne?

Nasze wewnętrzne drzwi przesuwne mają zestaw unikalnych cech, które je wyróżniają. Od eleganckiego wyglądu, dzięki czemu stają się integralną częścią wielu aranżacji po fachowe wykonanie z dbałością o szczegóły i solidną konstrukcję — są zaprojektowane tak, aby zachwycały wyglądem i służyły przez lata. Dostarczamy naszym klientom drzwi, które są zarówno stylowe, jak i trwałe.

Dlaczego warto zamówić drzwi przesuwne?

Drzwi wewnętrzne przesuwne są uwielbiane ze względu na swoje liczne zalety. Korzystając z tego systemu, właściciele domów mogą zaoszczędzić wiele miejsca i jednocześnie cieszyć oczy gustownym

elementem wystroju. Przesuwne drzwi dają poczucie otwartej przestrzeni, a w razie potrzeby separują od siebie dwa pomieszczenia, dzięki czemu użytkownicy wnętrz zyskują prywatność i komfort.

Przesuwne skrzydła drzwiowe to coraz bardziej popularny trend, który ma wiele zalet:

  • pasują do każdego stylu i stanowią ciekawe uzupełnienie wnętrza,

  • przemyślana konstrukcja pozwala zaoszczędzić miejsce w pomieszczeniach o małym metrażu,

  • funkcjonalność — wygodne otwieranie i zamykanie, aby zapewnić prywatność lub otwartą przestrzeń,

Szukasz idealnego rozwiązania, które zwiększy funkcjonalność Twojego domu i jesteś zainteresowany naszą ofertą drzwi przesuwnych? Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania i chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym systemie.

Sprawdź nasz aktualny katalog

Dziękujemy za przesłanie formularza, skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 godzin