Drzwi wewnętrzne łamane

Niestandardowy i praktyczny sposób na urozmaicenie domowej przestrzeni połączony z umiejętnym zagospodarowaniem wnętrz? Wewnętrzne drzwi składane cieszą się rosnącą popularnością, ponieważ zaspokoją najbardziej wymagające gusta i doskonale spełnią swoją funkcję wszędzie tam, gdzie wymagana jest oszczędność miejsca. Świetnie sprawdzą się zarówno w niewielkich mieszkaniach, jak i większych domach stanowiąc oryginalną ozdobę oraz umożliwiając swobodne korzystanie z pomieszczeń.

Budowa układu:

Dostępne w naszej ofercie:

Chcesz uzyskać indywidualną wycenę lub masz jakieś pytania?

Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą!

POPROŚ O BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Jak działają drewniane drzwi składane?

Drzwi składane mogą zastąpić tradycyjne drzwi, kiedy chcesz zapewnić odpowiedni stopień prywatności, zaoszczędzić miejsce i urozmaicić aranżację ciekawym dodatkiem. Składają się ościeżnicy i dwóch części podzielonych symetrycznie, które są połączone zawiasami. Z racji tego, że drzwi łamią się w połowie, to złożone nie zajmują tyle miejsca, co tradycyjne skrzydła drzwiowe.

W systemie drzwi łamanych można wykorzystać każdy model drzwi wewnętrznych dostępnych w naszej ofercie. Dzięki temu możesz dobrać taki wzór, który będzie pasował do Twojego stylu i przestrzeni pod kątem odcienia, wzoru przeszklenia czy frezowania i faktury drewna. Co istotne robimy drzwi pod wymiar, aby wpisywały się pod indywidualne wymagania techniczne danej przestrzeni.

Drzwi łamane — co je wyróżnia?

Jednym z najważniejszych wyróżników tego typu drzwi jest ich charakterystyczny sposób otwierania, który pozwala na pełne otwarcie, bez zajmowania przez złożone elementy dużej przestrzeni. Ich budowa jest funkcjonalna i pożądana w miejscach o ograniczonych wymiarach, ale dodatkowo sprawia, że drzwi same w sobie są niezwykle oryginalne i dekoracyjne. Solidna konstrukcja i najlepsze materiały, które stosujemy podczas produkcji, zapewniają, że będziesz korzystać z drzwi składanych z przyjemnością przez długie lata. Wpisujące się w wystrój Twojego domu drzwi składane zapewniają płynne przejście między pokojami i sprawiają, że przestrzeń życiowa będzie bardziej otwarta, wygodniejsza w użytkowaniu i przytulna.

W jakich wnętrzach zamontować drzwi łamane?

Małe przestrzenie mogą być wyzwaniem do zagospodarowania, ale dzięki odpowiedniemu rozwiązaniu można je uczynić atrakcyjnymi i funkcjonalnymi. Drzwi łamane proponujemy wprowadzić do niewielkich i trudnych w aranżacji wnętrz. To rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić przestrzeń, zachowując wysoką estetykę i pełną funkcjonalność. Pełne lub z przeszkleniami z powodzeniem mogą zostać zamontowane w każdym pomieszczeniu: sypialni, gabinecie, salonie, łazience, garderobie czy pomieszczeniu gospodarczym.

Dlaczego drzwi składane do dobry wybór?

Jeśli chcesz nadać swojemu domowi ponadczasowego stylu, drzwi składane powinny znaleźć się w wyposażeniu Twojego domu. Drzwi te dodają wyrafinowania i są idealne do tworzenia wyjątkowych przestrzeni. Wyróżniają się nie tylko wysokiej jakości estetyką, ale także zapewniają więcej naturalnego światła, wygodę użytkowania oraz podział pomieszczeń na strefy np. wypoczynkową i przeznaczoną do pracy.

Drzwi w systemie składanym mają wiele zalet:

  • idealne do pomieszczeń o małym metrażu — zajmują mniej przestrzeni niż drzwi tradycyjne,
  • wyróżniają się ciekawym wyglądem,
  • wpisują się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne wnętrza,
  • ze względu na wysoką trwałość będą służyć przez długie lata.

Chciałbyś uzyskać więcej informacji dotyczących drzwi składanych i dokładnie poznać naszą ofertę? Skontaktuj się z nami, a chętnie podpowiemy, jakie modele najlepiej wpiszą się w przestrzeń Twojego domu.

Sprawdź nasz aktualny katalog

Dziękujemy za przesłanie formularza, skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 godzin