Drzwi wewnętrzne rewersyjne

W ofercie producenta drzwi brylskidrzwi.pl znajdują się również drzwi rewersyjne, które od lat cieszą się dużym zainteresowanie w przypadku aranżacji zarówno domów, biur, jak i mieszkań. Aby jednak spełniały one oczekiwane funkcje, konieczne jest wdrożenie nowoczesnych rozwiązań technicznych, które stosujemy w przypadku wszystkich oferowanych przez nas drzwi. Od ponad 30 lat dbamy o najwyższą jakość obsługi oraz terminową realizację zleceń, co doceniają nasi klienci z całej Polski.

Budowa układu:

Dostępne w naszej ofercie:

Chcesz uzyskać indywidualną wycenę lub masz jakieś pytania?

Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą!

POPROŚ O BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Jak działają drzwi rewersyjne?

Chociaż, na co dzień bardzo często otwieramy i zamykamy drzwi rewersyjne, rzadko kiedy wiemy, że noszą one tę konkretną nazwę. W trosce o Twój komfort, poniżej w kilku zdaniach wyjaśniamy, czym charakteryzuje się ten rodzaj drzwi, dostępny w ofercie naszej firmy.

Drzwi otwierane w systemie rewersyjnym, to te, które otwieramy do wnętrza ościeżnicy z efektem jednolitej płaszczyzny skrzydła. To sprawia, że uzyskujemy wrażenie takiego samego wyglądu drzwi, niezależnie od tego, w którym kierunku je otworzymy. Drzwi rewersyjne stanowią doskonałą alternatywę dla standardowego systemu. Należy pamiętać również o tym, że muszą być one wyposażone w niewidoczne zawiasy, które oczywiście dostępne są również w naszej ofercie.

Wiele osób decyduje się na drzwi rewersyjne Brylski, ponieważ stanowią one jednolitą powierzchnię z futryną, co stanowi ciekawy akcent aranżacyjny. Warto również wspomnieć, że kąt otwierania drzwi rewersyjnych wynosi maksymalnie 90 stopni.

W jakich wnętrzach sprawdzą się drzwi rewersyjne?

Może się zdarzyć tak, że na jednej ścianie znajdują się dwie pary drzwi np. jedne prowadzące do pokoju otwierające się do środka, drugie do łazienki, które otwierają się na zewnątrz. Chcąc zachować spójny wygląd wnętrza, warto zastosować w takim wypadku drzwi rewersyjne. Niezależnie od tego, w którym kierunku drzwi się otwierają, na wybranej ścianie będą wyglądać tak samo — skrzydło drzwi i ościeżnica stworzą jedną, estetyczną płaszczyznę. Dzięki tak innowacyjnej technologii zyskujesz znacznie więcej możliwości aranżacyjnych. Modele wewnętrznych drzwi rewersyjnych znajdujące się w naszej ofercie mogą znaleźć zastosowanie zarówno we wnętrzach o charakterze klasycznym, jak i nowoczesnych.

Dlaczego warto wybrać drzwi z odwrotną przylgą?

Drzwi z odwróconą przylgą zyskują coraz większą popularność, stanowiąc doskonały wybór dla domów, mieszkań czy biur. Nie tylko wyglądają stylowo i nowocześnie, ale oferują również praktyczne korzyści w postaci ujednoliconej estetyki pomieszczeń. Drzwi z odwróconą przylgą to wyjątkowe połączenie piękna i użyteczności, co sprawia, że warto się nimi zainteresować.

Drzwi rewersyjne są warte uwagi ze względu na takie atuty jak:

  • prezentują się elegancko i pozwalają uzyskać spójny design wnętrza,

  • dobrane pod kątem kolorów i faktur nadają wnętrzom wyrazistego charakteru,

  • mechanizm zapewnia ciche i płynne działanie,

  • wiele modeli do wyboru, aby bez problemu dopasować drzwi do danej aranżacji.

Postaw na jakość — wybierz drzwi rewersyjne

Drzwi w systemie rewersyjnym wymagają odpowiedniego doświadczenia i niezbędnych narzędzi, zarówno na etapie projektowania, jak i produkcji. Obecność naszej firmy w branży od tylu lat sprawia, że dokładamy wszelkich starań, aby nawet najmniejszy detal, został wykonany z największą precyzją.

Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami naszych realizacji, w których również nie brakuje fotografii drzwi rewersyjnych, zaraz po zamontowaniu. Jeżeli masz dodatkowe pytania, również służymy wiedzą i wsparciem!

Sprawdź nasz aktualny katalog

Dziękujemy za przesłanie formularza, skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 godzin