O nas

właściciel

Konrad Brylski
tel. 724 021 460
biuro@brylskidrzwi.pl

marketing i wycena

Izabela Brylska
tel. 782 911 075
biuro@brylskidrzwi.pl


Historia firmy

Piękne drzwi wewnętrzne to wizytówka każdego domu — ta myśl przyświeca nam od momentu powstania naszej firmy. Na rynku działamy od 1990 roku, więc jesteśmy firmą z tradycjami i już drugie pokolenie pielęgnuje, wypracowany przez lata, warsztat tworzenia drewnianych drzwi najwyższej jakości.

Od zawsze koncentrowaliśmy się na dążeniu do perfekcji w naszej pracy, aby dostarczać drzwi dopracowane zarówno pod kątem technicznym, jak i wizualnym. Dzięki takiej postawie stale wyznaczamy sobie wyższe standardy i stawiamy nowe cele, co pozwala nam rozwijać ofertę o kolejne modele drzwi wpisujące się w najnowsze trendy.

Ponad trzydziestoletnie doświadczenie pozwoliło nam stać się firmą uznaną na rynku i docenianą przez klientów.

Dlaczego warto nas wybrać?

Chcemy, aby każdy mógł mieć w swoim domu piękne i solidne drzwi drewniane wpisujące się w styl wnętrza, dlatego ogromne znaczenie ma dla nas ich estetyka i staranne wykonanie. Szeroka gama kolorystyczna i wzornicza oparta o zaawansowaną technologię pozwala nam spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów i dopasować drzwi do każdego gustu.

Oprócz nieskazitelnego wyglądu stawiamy również na funkcjonalność, bo przecież piękny wygląd drzwi to nie wszystko. Dbamy o jakość materiału oraz precyzję wykonania każdego detalu i wykończenia. Do produkcji wykorzystujemy wyselekcjonowane drzewo sosnowe i dębowe, co gwarantuje długą żywotność naszych produktów.

Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę. Zapewniamy fachowe doradztwo techniczne, dokładne pomiary, szybki i staranny montaż oraz usługi serwisowe.

Gdzie działamy?

Montaż drzwi wewnętrznych drewnianych realizujemy głównie na terenie województw mazowieckiego łódzkiego w miastach:

  • województwo mazowieckie — Warszawa, Piaseczno, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Wołomin, Legionowo, Grodzisk Mazowiecki, Radom, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Żyrardów, Nowy Dwór Mazowiecki, Grójec, Sochaczew, Marki i inne,

  • województwo łódzkie — Łódź, Rawa Mazowiecka, Zgierz, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Sieradz, Radomsko, Tomaszów Mazowiecki, Skierniewice, Łowicz, Łask, Brzeziny, Poddębice, Łęczyca i inne.

Obszar naszego działania obejmuje również takie miejscowości jak: Katowice, Kraków, Częstochowa, Kielce i pozostałe w odległości do 160 km. Jeśli interesuje Cię inna lokalizacja, skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły zlecenia.

Zapoznaj się z naszą ofertę i uwolnij piękno swojego domu dzięki stylowym drewnianym drzwiom, które podkreślą unikalny charakter Twojego domu.

Sprawdź nasz aktualny katalog

pl_PL

Dziękujemy za przesłanie formularza, skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 godzin